دسته‌بندی نشده

خریدار لوازم موتورخانه

خریدار موتورخانه
خریدار موتورخانه

خریدار لوازم موتورخانه

کلیه لوازم موتورخانه شما را خریداریم . خریدار کامل موتورخانه ساختمان ، خریدار خرده ریز موتورخانه ، خریدار دیگ چدنی ، خریدار مشعل ، خریدار کلیه شیرهای موتورخانه  و و خریدار کلیه اتصالات و متعلقات موتورخانه در تهران هستیم . اگر دنبال خریدار تخصصی موتورخانه ساختمان میگردید آقای سمسار در  نزدیکی شماست . برای  مشاوره و هماهنگی با خریدار با ما تماس بگیرید . خریدار  موتورخانه ما در کمتر از یک ساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا میکند .

خریدار لوازم موتورخانه دست دوم

موتورخانه نوعی سیستم سرمایشی گرمایشی بوده که به کمک فن کویل و رادیاتور در فصل سرد سال محیط مورد نظر را گرم و در فصل گرم تابستان خنک می کند ؛ نحوه عملکرد موتورخانه اینگونه است که آب گرم شده به واسطه مولدهای حرارتی توسط لوله ها به شوفاژ و رادیاتور منتقل می شود ؛ تجهیزات و لوازم موتورخانه با توجه به حجم پروژه بسیار زیاد است و از جمله آنها می توان به دیگ , مشعل , چیلر و.. اشاره کرد . 

خریدار دیگ یا بویلر :

از لوازم موتورخانه می توان به دیگ اشاره نمود ؛ دیگ های موتورخانه مخازن پر فشاری بوده که برای گرم کردن آب یا تولید بخار از آن استفاده می شود و می توانند برای گرمایش محیط یا گرم کردن آب مصرفی ساختمان ها کاربرد داشته باشند ؛ دیگ ها با توجه به نوع استفاده به سه نوع آب گرم , آب بخار و آب داغ تقسیم می شوند در نتیجه آب در این دیگ ها می تواند دمای مختلفی داشته باشد جنس دیگ ها نیز چدنی یا فولادی است . آقای سمسار خریدار دیگ های چدنی موتورخانه شماست . برای فروش با قیمتی منصفانه همین حالا با ما تماس بگیرید .

خریدار کلیه خرده ریز انباری در تهران

خریدار مشعل موتورخانه :

مشعل وظیفه تولید گرما در دیگ را عهده دار است سوخت این مشعل معمولا گاز یا گازئیل است مشعل بر روی دیگ آب گرم وصل شده و به وسیله تولید گرما 87 درجه سیلیسیوم و حتی تا دمای 200 درجه سیلیسیوس موجب تولید آب مصرفی ساختمان می شود . ما خریدار انواع مشعل های موتورخانه ای هستیم . میتوانید عکس کالا را برای ما ارسال نمایید تا خریدار موتورخانه آقای سمسار  قیمت خرید را به شما عزیزان  اعلام کند  .

خریدار دی اریتور :

دی اریتور از دیگر لوازم موتورخانه بوده که از آن برای حذف کردن اکسیژن و گازهای حل شده در آبی که خوراک بویلرهای تولید بخار می باشد استفاده می شود  اکسیژن حل شده در آب بویلر موجب خسارت های شدید ناشی از خوردگی در سیستم بخار می شود بدین شکل به دیواره فلزی لوله ها و دیگر تجهیزات فلزی چسبیده و تشکیل زنگ می دهد ؛ اما دی اریتور اکسیژن آب را از آب جدا می کندو عمل پیش گرمایش آب را قبل از ورود به دیگ انجام می دهد . خریدار کامل لوازم موتورخانه شما عزیزان هستیم . با ما تماس بگیرید 

خریدار چیلر :

این وسیله برای کنترل کردن فشار دستگاه است ؛ در این کنترل دو لوله موئین وجود دارد که لوله LP را به قسمت مکش کمپرسور و لوله HP را به قسمت فشار بالا متصل می کند  در سیستم چیلر کمپرسور باید با فشار مکش و دهش معین کار کند ؛ این قطعه دارای دو مدل تراکمی و جذبی بوده که مدل تراکمی مصرف برق بیشتری داشته و استفاده از مدل جذبی در میان سازندگان ساختمان بیشتر است همچنین هزینه تعمیر چیلر جذبی کمتر و در نتیجه استفاده از آن اقتصادی تر است . چنانچه قصد ارتقا و یا فروش لوازم به  هر دلیلی دارید با آقای سمسار تماس حاصل نمایید و بالاترین پیشنهاد را از ما بگیرید .

خریدار هواگیر موتورخانه ای :

هواگیر موتورخانه دستگاهی است که برای تنظیم و گردش هوا به عنوان بخشی از سیستم گرمایش , تهویه و تهویه مطبوع کاربرد دارد هواگیر جعبه فلزی بزرگ بوده که متشکل از یک دمنده , عناصر گرمایش یا خنک کننده , محفظه های فیلتر , تضعیف کننده های صدا و دمپرها است ؛ هواگیرها به یک سیستم تهویه کانالی وصل شده که هوای مطبوع را در ساختمان توزیع می کنند و آن را به AHU بر می گردانند ؛ گاهی نیز AHU ها تخلیه شده و هوا را به فضایی که بدون کانال کشی ارائه می شود می فرستند . خریدار لوازم موتورخانه با کلیه متعلقات هستیم . تجربه فروش موتورخانه باآقای سمسار تجربه ای بی نظیر است .

خریدار پمپ موتورخانه  :

پمپ شوفاژ خانه دستگاهی است که وظیفه گردش سریع آب در درون سیستم لوله کشی شوفاژ ساختمان و مدار منابع دوجداره کویل را به عهده دارد ؛منظور از سیستم لوله کشی ساختمان , رادیاتورها , حوله خشک کن ها , فن کویل های زمینی و سقفی , هواسازها و دیگر مبدل های سرمایشی و گرمایشی می باشد ؛ مکانیزم آن به شکل رفت و برگشت یا چرخشی است و انرژی را برای انجام کارهای مکانیکی و حرکت سیال مصرف می کند ؛ پمپ ها توسط بسیاری از منابع انرژی از قبیل عملکرد دستی , برق , موتورها یا نیروی باد کار می کنند و با توجه به کاربرد در ابعاد کوچک و بزرگ موجودند . اگر دنبال خریدار منصف موتورخانه هستید با ما در تماس باشید . برای خرید لوازم موتورخانه در کلیه نقاط تهران در خدمت شما عزیزان هستیم .

خریدار لوله های موتورخانه :

لوله ها به عنوان شریان های حرارتی ساختمان , وظیفه انتقال سیالات در تأسیسات مکانیکی و موتورخانه ساختمان را به عهده دارند به طور کلی لوله های موتورخانه بر اساس معیارهای مختلفی دسته بندی می شود این معیارهای شامل انواع لوله بر اساس شکل ظاهری , استاندارد , سایز , ضخامت , طول لوله , وضعیت قسمت انتهایی و جنس لوله است . کلیه لوله های فلزی ساختمان را به خریدار موتورخانه ما بسپارید . قیمت  خرید تماما بروز  و تسویه کاملا نقدی در محل انجام خواهد شد .

خریدار شیرآلات موتورخانه :

شیرآلات موتورخانه از جنس کف فلزی , یک طرفه , دروازه ای بوده و همینطور انواع برنجی , یا اتصال دهنده و چدنی یا اتصال فلنجی می باشند ؛ شیر آلات را می توانیم از لجاظ سایز و جنس  به جوشی , رزه ای , جوش پلاستیک و فلنجی تقسیم کرد همچنین آنها از لحاظ کاربرد به دو دسته شیرهای مسیر و شیرهای مصرفی دسته بندی می شوند . کلیه شیرهای برنجی و استیل موتورخانه شما را خریداریم . همه نوع شیرهای فلزی ساختمان با قیمتی منصفانه خریداری میگردد .

خریدار مبدل حرارتی  موتورخانه :

یکی از پر کاربردترین تجهیزات و لوازم موتورخانه مبدل حرارتی بوده که برای تبادل حرارت بین دو یا چند سیال استفاده می شود معمولا در این شرایط سیالات دارای دمایی متفاوت نسبت به یکدیگر هستند در مبدل ها می تواند هر دو سیال مایع باشد یا مایع با سیال دیگر تبادل دمایی داشته باشد ؛ مبدل های حرارتی در هر دو فرآیند سرمایش و گرمایش استفاده می شوند . تمامی شوفاژ رادیاتور ، مخزن  و متعلقات مبدل حرارتی موتورخانه را به خریدار متخصص موتورخانه ما بسپارید .

خریدار  پکیج رادیاتور در تهران

خریدار ضایعات موتورخانه 

در کنار لوازم دست دوم  ، شیرها  ، مخازن و سایر تجهیزات موتورخانه یکی از خدمات خریدار موتورخانه آقای سمسار محاسبه و خرید ضایعات موتورخانه شماست . لوله ها ، اتصالات  و تجهیزات پوسیده و فرسوده ای که قابل استفاده نیستند در دسته ضایعات موتورخانه قرار دارند و از آنجایی که بسیاری از این ضایعات میتواند استیل یا برنج باشد مراقب فروش آنها باشید . آقای سمسار خریدار تخصصی ضایعات موتورخانه است . میتوانید با ما یک بار همکاری کنید تا روی فروش تجهیزات فرسوده موتورخانه خود کلی سود کنید .

خریدار کلی موتورخانه 

اگر قصد جمع کردن موتورخانه یا تعویض کلی سیستم گرمایشی را دارید آقای سمسار خریدار است . کلیه مخازن ، شعله ، پمپ ، لوله و اتصالات ، شیرهای موتورخانه ، دیگ چدنی ، لوازم برقی  و کلیه لوازم برنجی / استیل / آلومینیوم / آهنی  را هر کدام به قیمت روز متریال میخریم . برای هماهنگی با خریدار موتورخانه آقای سمسار با ما تماس بگیرید .

خریدار مبدل موتورخانه 

کلیه مبدل های گرمایی موتورخانه شما را خریداریم . از آنجا که اتصالات و شیرهای روی موتورخاه میتوانند برنجی یا استیل باشند ، مخازن میتوانند فولادی  ضخیم باشند ، مبدل ها میتوانند مسی باشند و حتی اتصالات نیز میتوانند برنجی باشند میتوانید به جای فروش یکجا و محاسبه قیمت بر اساس لوازم موتورخانه ، فروش لوازم را بر اساس متریال و با واحد کیلویی انجام دهید .  قیمت هر کدام از متریال های لوازم موتورخانه مشخص است و بدانید خریدار موتورخانه آقای سمسار بالاترین پیشنهاد را برای پمپ ها  ، تجهیزات و لوازم خرده ریز در نظر دارد .

خریدار شوفاژ رادیاتور موتورخانه

کلیه شوفاژ رادیاتورهای پنلی و پره ای فولادی و آلومینیومی  در برندهای ایرانی و خارجی اعم از رادیاتورهای فرسوده و در حد نو سالم و خراب در کلیه برندهای روز بازار را خریداریم . خریدار موتورخانه آقای سمسار با بهترین قیمت تمامی لوازم موتورخانه شما را خریدار است . برای فروش پکیج دیواری و زمینی  و رادیاتور  و اتصالات گرمایشی میتوانید روی ما حساب کنید .

خریدار قطعات سنگین موتورخانه

دیگ های چدنی و  مشعل ها و رادیاتورهای فولادی یا چدنی  سنگین ترین قطعات موتورخانه ها میباشد . آقای سمسار در نظر دارد تمامی لوازم موتورخانه را بر اساس متریال قطعه به قیمت روز خریداری کند . این میتواند برای شما جذاب باشد که فروش آنلاین و بروز را تجربه کنید . کافیست تصاویر مثل تصاویر  موجود  برای ما از طریق روبیکا یا واتساپ ارسال نمایید تا قیمت دقیق و منصفانه ای را از خریدار موتورخانه آقای سمسار دریافت کنید . لذا مراقب باشید قطعات سنگین موتورخانه را با قیمتی ارزان نفروشید . خریدار لوازم موتورخانه آقای سمسار در دو قدمی شماست .

خریدار مخزن موتورخانه

انواع مخزن های موتورخانه ای را خریداریم . مخزن های تک جداره ، دو جداره و سه جداره موتورخانه ای و تانکرهای فلزی گالوانیزه ، استیل و فولادی شما را با بهرتین قیمت میخریم . خریدار موتورخانه آقای سمسار پیشنهاد خوبی برای خرید لوازم سالم و خراب موتورخانه دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *